Oslavte s námi 25. narozeniny

Při příležitosti oslavy 25. narozenin naší autoškoly jsme si pro Vás připravili zvýhodněné ceny pro skupinové přihlášky na řidičský průkaz skupiny „B“. Nechceme utrácet peníze za reklamu či dárkové předměty. Chceme to oslavit s Vámi.

Chtěli jsme, aby jste to měli co nejjednodušší. Pokud chcete mít narozeninovou cenu, stačí se přihlásit do jednoho z nabízených termínů kurzů, který Vám bude vyhovovat. (postup: PŘIHLÁŠKA – DATUM – vyplnit formulář). Ale, abychom mohli zajistit a zaručit Naši velmi vysokou kvalitu Našich kurzu je stanoven minimální počet účastníků. Bohužel jinak se kurz neuskuteční. A je nutné se přihlásit na další kurz. A bomba na závěr za každé 2 účastníky nad minimum se pro všechny cena ještě zvýhodní. A to vše s dodržením zákona pro výuku autoškoly (včetně výuky teorie, která se v některých autoškolách neučí….)

Prosím pokud máte zájem o Náš narozeninový kurz vyplňte předběžnou a nezávaznou přihlášku a ve stanovený datum se dostavte na Naší učebnu (J.Jabůrkové 308) k organizační schůzce. Pokud Nám zanecháte kontakt tak Vám to připomeneme. Cena bude stanovena, až v den zahájení, podle skutečného počtu dostavených zájemců.

Cena kurzu při počtu lidí

Počet Cena
6 8 750,-
8 8 500,-
10 8 250,-
12 8 000,-
14 7 750,-
16 (max.) 7 500,-
 • Informace o termínu leden – únor 2015

  Kurz bude probíhat v měsících leden a únor. Po naplnění kurzu minimálním počtem lidí Vám na e-mail přijdou podrobné informace a termín k dostavení do autoškoly pro potvrzení účasti.

  # Přezdívka
  1 Přezdívka
  2 Přezdívka
  3 Přezdívka
  4 Přezdívka
  5 Přezdívka
  6
  7
  8

  Aktuální počet lidí: 5

  Aktuální cena: Cena se zobrazí po naplnění termínu minimálním počtem lidí.

 • Informace o termínu březen – duben 2015

  Kurz bude probíhat v měsících leden a únor. Po naplnění kurzu minimálním počtem lidí Vám na e-mail přijdou podrobné informace a termín k dostavení do autoškoly pro potvrzení účasti.

  # Přezdívka
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8

  Aktuální počet lidí: 0

  Aktuální cena: Cena se zobrazí po naplnění termínu minimálním počtem lidí.

 • Informace o termínu květen – červen 2015

  Kurz bude probíhat v měsících leden a únor. Po naplnění kurzu minimálním počtem lidí Vám na e-mail přijdou podrobné informace a termín k dostavení do autoškoly pro potvrzení účasti.

  # Přezdívka
  1 Adam
  2 Eva
  3 Tomáš
  4 Michal
  5 Alžběta
  6 Ivana
  7 Lukáš
  8 Uťa

  Aktuální počet lidí: 12

  Aktuální cena: 6 300,-

 • Přihlásit se do termínu leden – únor 2015

  Kurz bude probíhat v měsících leden a únor. Po naplnění kurzu minimálním počtem lidí Vám na e-mail přijdou podrobné informace a termín k dostavení do autoškoly pro potvrzení účasti. Do kurzu se přihlásíte vyplněním formuláře.

  [contact-form-7 id=“74″ title=“leden-unor-2015″]
  [cfdb-save-form-post]
  Vyplněné informace slouží pouze pro naše účely.
 • Přihlásit se do termínu březen – duben 2015

  Kurz bude probíhat v měsících leden a únor. Po naplnění kurzu minimálním počtem lidí Vám na e-mail přijdou podrobné informace a termín k dostavení do autoškoly pro potvrzení účasti. Do kurzu se přihlásíte vyplněním formuláře.


  Vyplněné informace slouží pouze pro naše účely.
 • Přihlásit se do termínu květen – červen 2015

  Kurz bude probíhat v měsících leden a únor. Po naplnění kurzu minimálním počtem lidí Vám na e-mail přijdou podrobné informace a termín k dostavení do autoškoly pro potvrzení účasti. Do kurzu se přihlásíte vyplněním formuláře.


  Vyplněné informace slouží pouze pro naše účely.