Autoškola Chmela Otrokovice

Neptejte se kolik stojí autoškola,
ale kolik najedete kilometrů po dobu výcviku.

Akce 25 let

Při příležitosti oslavy 25. narozenin naší autoškoly jsme si pro Vás připravili zvýhodněné ceny pro skupinové přihlášky.


Školení řidičů

Školící středisko řidičů (profesní průkaz) WHEELMAN s.r.o.
– Školení pravidelné (7 hod)
– Školení vstupní (35, 140,280 hod)

Námi nabízené služby
  • Řidičské průkazy všech skupin
  • Školení řidičů – dle druhu vozidla,
  • Kondiční hodiny – s veškerými vozidly

Zvolená rekvalifikace

Spolupracujeme s Úřady práce ČR, který za Vás zaplatí Vaši rekvalifikaci (pokud splňujete podmínky pro zajištění rekvalifikace dle Úřadu práce). Rekvalifikace se týká pouze výuky a výcviku sk.C (nákladní automobil), D (autobus), E (přívěsy), profesní průkaz řidiče a také oprávnění učitele autoškoly.

Něco málo o autoškole Chmela

Naše služby poskytujeme již od roku 1990. Od té doby jsme poskytli své služby velkému množství spokojených zákazníků. Snažili jsme se, abychom co nejlépe pomohli každému v jeho prvním motoristickém kroku. Snažíme se připravit nové řidiče, kteří by byli více ohleduplní, galantní a také, aby obstáli v této nelehké a dravé situaci, která vládne na našich silnicích.

Průměrná věková hranice nových začínajících řidičů stále klesá. Nabízíme Vám proto mladý zodpovědný kolektiv, který rozumí mladší generaci a také samozřejmě dovede poradit i generaci starší.

Náš vozový park neustále modernizujeme, aby vyhovoval současným požadavkům. Moderní metody také využíváme při teoretické výuce. Sám klient (žák) si může stanovit tempo výuky dle dostupné literatury, videoprojekce a použití PC. Své znalosti je možno prověřit konzultací s učitelem AŠ nebo s využitím výpočetní techniky.

Důkazem naší neustále modernizace je i používání PC-AUTOTRENAŽÉRU i PC -MOTO TRENAŽERU. Je to velmi výhodný pomocník pro Vaše první seznámení s ovládáním osobního vozidla a klidný nácvik řazení.